Lokacja

Ul. Krucza 16/22, Warszawa 00-526, Polska

Napisz do nas

ytrade217@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 730 756 676

4|Y|O|U Trade & Service » Sprzątanie domów

Sprzątanie domów

Sprzątanie domów wykonujemy dla osób prywatnych, firm, w których posiadaniu są domy służbowe jak również dla administracji publicznej lub korpusu dyplomatycznego rozlokowanego

Nasza Firma wykonuje sprzątanie domów profesjonalnie w dogodnym dla Państwa terminie przy obecności zamawiającego lub też pod nieobecność mieszkańców domu tak aby nie przeszkadzać im w czasie wolnym. Na życzenie klienta możemy dopracować najdogodniejszy harmonogram sprzątania domu tak aby lśnił przez cały czas.

Posiadamy renomowany sprzęt i najwyższej jakości środki do sprzątania domów – na życzenie naszych Klientów, wyposażymy sprzątany przez nas dom we wszystkie potrzebne środki czystości oraz sprzęt do sprzątania tj: odkurzacze, parownice czy nawilżacze powietrza. Pracownicy Firmy sprzątają domy przy użycie środków bio, tak aby nie wywoływać u Państwa najbliższych reakcji alergicznych. Na Państwa życzenie zaopatrzymy się w Wasze ulubione środki czystości lub będziemy używać środki zakupione przez Państwa.

Cztery filary usług dotyczące sprzątania domów

Zorientowanie na klienta

Nasza Firma pragnie, aby wszyscy nasi klienci czuli się doceniani i wysłuchani. Każdy z naszych zespołów uczestniczył w programach szkoleniowych dotyczących sprzątania i obsługi klienta. Nasi ludzie są zaangażowani i otwarci. Staramy się zapewniać tak samo satysfakcjonujące efekty sprzątania jak i doskonałą obsługę klienta.

Elastyczność

Nasza Firma wysłucha Ciebie i zrealizuje swoje obowiązki zgodnie z Twoimi potrzebami.

Specjalistyczny serwis sprzątający

Dysponujemy najlepszymi preparatami i urządzeniami, dzięki którym możemy zapewnić odpowiednie standardy czystości w budynkach naszych klientów.

Najlepszy serwis

Stosujemy wyłącznie profesjonalne detergenty i urządzenia. Dzięki temu serwis sprzątający może zaproponować najwyższą jakość usług.