Lokacja

Ul. Krucza 16/22, Warszawa 00-526, Polska

Napisz do nas

ytrade217@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 730 756 676

4|Y|O|U Trade & Service » Usługi Czyszczenia Centrum Danych

Usługi Czyszczenia Centrum Danych

Wrażliwy charakter centrów danych wymaga specjalistycznych usług sprzątania oraz sprzętu. Nasza Firma zapewnia jedno i drugie.

Możesz omówić z nami swoje wymagania wiedząc, że posiadamy specjalistyczną wiedzę na temat zapewnienia najczystszego i najbezpieczniejszego środowiska IT. Niezależnie od tego, czy chodzi o wstępne sprzątanie, czy pełny program utrzymania czystości, dopasujemy swoje usługi do Ciebie.

Cztery filary usług dotyczące sprzątania centrów danych

Centrum danych to zbiór wartościowych informacji i cennego sprzętu. Nasze usługi sprzątania centrów danych zapewnią Ci najlepsze z możliwych utrzymanie czystości tych wrażliwych obszarów IT. Sprzątamy je również na etapie budowy i odbioru wstępnego.

Twoje centrum danych

To ważne, aby centrum danych było czyste i wolne od zanieczyszczeń, ponieważ zapewnia to jego sprawne, codzienne funkcjonowanie. Używamy najnowocześniejszej technologii i specjalistycznego, antystatycznego sprzętu do czyszczenia i ochrony infrastruktury IT.

Wspólny klient

Zawsze bierzemy pod uwagę dwóch klientów: Ciebie i Twoich pracowników oraz Twojego klienta końcowego. Zdajemy sobie sprawę, że sprzątanie centrów danych dotyczy delikatnego środowiska, i że nasza praca może pośrednio wpłynąć na jego działalność, dlatego wykonujemy swoje usługi sprzątające zgodnie z jak najlepszą praktyką, po starannej analizie i ze stuprocentową zgodnością ze wszystkimi wstępnie uzgodnionymi pracami i harmonogramami.

Wspólne zespoły

Praca zespołowa jest niezbędna, jeśli chodzi o sprzątanie wrażliwych środowisk sprzętowych. Nasze zespoły specjalistów są przyjazne i elastyczne. Dlatego pracownicy Firmy działają we współpracy z Tobą i Twoimi potrzebami biznesowymi.

Wspólna wiedza

Sądzimy, że wspólna praca zespołowa prowadzi do wspólnej wiedzy. Nawet we wrażliwych środowiskach IT staramy się, aby nasi pracownicy rozumieli kulturę Twojej firmy, przez co pracując z Wami jesteśmy bardziej skuteczni.