Lokacja

Ul. Krucza 16/22, Warszawa 00-526, Polska

Napisz do nas

ytrade217@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 730 756 676

4|Y|O|U Trade & Service » Usługi Czyszczenia Przemysłowego

Usługi Czyszczenia Przemysłowego

Mieliśmy okazję pracować na licznych obiektach przemysłowych na każdym etapie konstrukcyjnym, od budowy, przez oddanie budynku do użytkowania, po późniejszy okres.

Nasze zespoły specjalistów posiadają wiedzę z zakresu prawa budowlanego, która jest efektywnie wykorzystywana w trakcie realizacji nowych projektów.
Nasi pracownicy są w pełni przygotowani do pracy na placu budowy i spełniają wszelkie wymagania klienta i wykonawcy. Zapewniamy też, że ukończymy zadanie w uzgodnionym terminie, niezależnie od stawianych nam wymogów.
Sprzątanie przestrzeni przemysłowych lub komercyjnych jest dużym wyzwaniem. Posiadamy duże doświadczenie w tym obszarze, zdobyte w aż ośmiu różnych krajach, dzięki czemu możemy wykorzystać tę specjalistyczną wiedzę do zapewnienia czystego i bezpiecznego miejsca pracy dla naszych klientów.

Twój plac budowy

Zdajemy sobie sprawę, że plac budowy to wyjątkowe otoczenie. Dlatego oferujemy indywidualnie dopasowane harmonogramy usług sprzątania, dostosowane Twoich ram czasowych, w trakcie każdej fazy projektu. Oferujemy elastyczne pakiety usług sprzątających i godziny dostosowane do Twoich potrzeb.

Wspólny klient

My skupiamy się na dwóch klientach: Tobie i Twoich pracownikach jako naszym kliencie, oraz na Twoim kliencie końcowym. Pracując na placu budowy możemy mieć bezpośredni kontakt z Twoimi pracownikami i podwykonawcami, a także z Twoim klientem. Dlatego nasz personel sprzątający jest przeszkolony i przygotowany do tego, aby być otwartym, zaangażowanym i gotowym do pomocy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wspólne zespoły

W celu zapewnienia czystego i bezpiecznego miejsca pracy dla Ciebie, Twoich pracowników i podwykonawców, skupiamy się na pracy zespołowej. Wierzymy, że praca zespołowa jest podstawową wartością każdej firmy, a jako Twój partner sprzątający zapewniamy, że będziemy działać we współpracy z Tobą i Twoimi zespołami.

Wspólna wiedza

Na placu budowy, gdzie pracuje kilka różnych grup ludzi, wspólna wiedza może pomóc każdemu osiągnąć lepsze efekty. Nasza firma skoncentrowana na zasobach ludzkich, inwestujemy w regularne szkolenia pracowników, aby nasze zespoły znały założenia danego projektu i zakres prac.