Lokacja

Ul. Krucza 16/22, Warszawa 00-526, Polska

Napisz do nas

ytrade217@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 730 756 676

4|Y|O|U Trade & Service » Usługi Sprzątania Biur

Usługi Sprzątania Biur

To dla nas oczywiste, że powierzchnia biurowa powinna zawsze wyglądać czysto i reprezentacyjnie.

Będziemy z Tobą współpracować, aby zaplanować indywidualny harmonogram sprzątania dla Twojej firmy. Nasze procesy zatrudniania sprawiają, że wszyscy nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i posiadają niezbędne dokumenty. To zapewnia naszym klientom spokój ducha, na który zasługują.

Cztery filary usług dotyczące sprzątania biur

W nas świadczymy comiesięczne audyty w celu zapewnienia najwyższych standardów czystości i zgodności z przepisami. Kontrole te czynią nas odpowiedzialnymi za naszą pracę i motywują do osiągania jak najlepszych wyników.

Zorientowanie na klienta

Nasza Firma pragnie, aby wszyscy nasi klienci czuli się doceniani i wysłuchani. Każdy z naszych zespołów uczestniczył w programach szkoleniowych dotyczących sprzątania i obsługi klienta. Nasi ludzie są zaangażowani i otwarci. Staramy się zapewniać tak samo satysfakcjonujące efekty sprzątania jak i doskonałą obsługę klienta.

Dyskrecja

Twoje biuro to miejsce gdzie odbywa sie każdego dnia ważna i poufna praca. My zawsze stawia na pierwszym miejscu Twoją prywatność i dyskrecję na czele swoich praktyk biznesowych.

Elastyczność

Nasza Firma wysłucha Ciebie i zrealizuje swoje obowiązki zgodnie z Twoimi potrzebami. Oznacza to, że możemy pracować w czasie lub poza godzinami pracy i przy częstotliwości uznanej za odpowiednią dla Twojej firmy. Jeśli uważasz, że dany produkt lub sprzęt jest nie odpowiedni dla Twojego biura, znajdziemy i zastosujemy alternatywne rozwiązania.

Zarządzanie budżetami

Odpowiedni stosunek jakości do ceny jest bardzo ważny dla wszystkich naszych klientów. Firma dostarcza wysokiej jakości profesjonalne usługi w konkurencyjnej cenie. Robimy to poprzez maksymalizację wydajności sprzątania. Nasz wewnętrzny system audytu zweryfikuje, czy w całości spełniamy uzgodniony zakres prac.