Lokacja

Ul. Krucza 16/22, Warszawa 00-526, Polska

Napisz do nas

ytrade217@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 730 756 676

4|Y|O|U Trade & Service » Sprzątanie apartamentów booking.com

Sprzątanie apartamentów booking.com

Nasza Firma specjalizuje się w obsłudze apartamentów przeznaczonych na wynajem krótkoterminowy

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze tego typu inwestycji, służymy radą czy też pomagamy opracować harmonogram i sposób zarządzania nieruchomościami. Wynajem krótkoterminowy od niedawna cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród inwestorów jak i wśród gości hotelowych.

Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych hoteli, która oferuje pełnofunkcjonalne mieszkania wyposażone w aneksy kuchenne, łazienki, toalety przy czym niejednokrotnie są korzystniejsze cenowo w porównaniu do konwencjonalnych usług hotelarskich. Jest to także doskonały pomysł na biznes, wielu prywatnych przedsiębiorców zgłasza się do Firmy z prośbą o pomoc w rozpoczęciu przedsięwzięcia czy obsługi apartamentów. Sprzątamy kompleksowo po wymeldowaniu gościa jak również oferujemy serwis podczas jego pobytu.

Cztery filary usług dotyczące sprzątania

Zorientowanie na klienta

Nasza Firma pragnie, aby wszyscy nasi klienci czuli się doceniani i wysłuchani. Każdy z naszych zespołów uczestniczył w programach szkoleniowych dotyczących sprzątania i obsługi klienta. Nasi ludzie są zaangażowani i otwarci. Staramy się zapewniać tak samo satysfakcjonujące efekty sprzątania jak i doskonałą obsługę klienta.

Specjalistyczny serwis sprzątający

Dysponujemy najlepszymi preparatami i urządzeniami, dzięki którym możemy zapewnić odpowiednie standardy czystości w budynkach naszych klientów.

Elastyczność

Nasza Firma wysłucha Ciebie i zrealizuje swoje obowiązki zgodnie z Twoimi potrzebami.

Najlepszy serwis

Stosujemy wyłącznie profesjonalne detergenty i urządzenia. Dzięki temu serwis sprzątający może zaproponować najwyższą jakość usług.