Lokacja

Ul. Krucza 16/22, Warszawa 00-526, Polska

Napisz do nas

ytrade217@gmail.com

Zadzwoń do nas

+48 730 756 676

4|Y|O|U Trade & Service » Sprzątanie powierzchni handlowych

Sprzątanie powierzchni handlowych

Współpracujemy z wieloma znanymi markami

Sprzątanie powierzchni handlowych wiąże się z wieloma wyzwaniami. Jednym z nich jest sprostanie loklanym przepisom z zakresu prawa pracy. Przejrzystość działań i zgodność z przepisami są niezbędne w celu spełnienia wszelkich wymogów prawnych. Skupiamy się na tym, co jest ważne dla naszych klientów i staramy się, aby ich lokal zawsze osiągnął swój pełny potencjał.

Cztery filary usług dotyczące sprzątania powierzchni handlowych

Jako dostawca usług sprzątania, nasza Firma opracuje dla Ciebie indywidualny harmonogram działań, aby zapewnić Twoim klientom pozytywne pierwsze wrażenia i jak najbardziej atrakcyjne doświadczenia zakupowe. Świadczymy również codzienne i comiesięczne audyty w celu zapewnienia najwyższych standardów czystości i zgodności z przepisami.

Twój sklep

Twój sklep to serce Twojej działalności. Od witryn po przymierzalnie, od schodów ruchomych po windy, czystość otoczenia ułatwia poruszanie się i czyni je bezpieczniejszym, co wzmacnia pozytywne doświadczenie zakupowe klienta.

Wspólny klient

My skupiamy się na dwóch klientach: Tobie, naszym kliencie; oraz na Twoim kliencie końcowym. Szkolimy nasze zespoły tak, aby byli otwarci, zaangażowani i gotowi do udzielenia pomocy Twoim pracownikom i klientom, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wspólne zespoły

Praca zespołowa jest podstawową wartością dla nas, dlatego bierzemy pod uwagę Twoją kulturę pracy. Nawiązanie współpracy z Twoim zespołem zawsze prowadzi do nawiązania produktywnych stosunków pracowniczych.

Wspólna wiedza

Praca zespołowa to dzielenie się wiedzą. Jako firma zorientowana na ludzi upewniamy się, że nasi pracownicy rozumieją i biorą pod uwagę kulturę Twojej firmy, przez co jesteśmy bardziej skuteczni podczas wspólnej pracy.